Niet veel later verplaatsten we ons naar het bed. De spanning die de hele avond al tussen ons hing, werd steeds sterker voelbaar. Isa nam opnieuw moeiteloos de leiding en wist me volledig mee te trekken in het moment. Alles aan haar straalde zelfvertrouwen, sensualiteit en aandacht uit. Het was niet alleen de aantrekkingskracht, maar vooral de combinatie van intimiteit, spanning en volledige overgave die me raakte.
De tijd leek tegelijkertijd stil te staan én voorbij te vliegen.
Wat me misschien nog wel het meest verraste, was hoe erg ik het gemist had om weer echt begeerd te worden. Om even niet alleen vader, partner of verantwoordelijkheden te voelen, maar simpelweg man te zijn. Aanwezig in het moment, zonder afleiding, zonder haast.
Veel te snel kwam het einde van de avond dichterbij. Een kwartier voordat de boeking afliep, werd Isa gebeld dat haar tijd erop zat. Toen ze uiteindelijk de hotelkamer verliet en ik alleen achterbleef in die grote stille suite, besefte ik pas hoeveel impact die avond op me had gehad. Niet alleen door de spanning of de seks, maar vooral door het gevoel van aandacht, verlangen en intimiteit dat ik al lange tijd had gemist.
Opgebiecht
Eenmaal thuis besloot ik eerlijk te zijn tegenover mijn vrouw. Ik vertelde haar over die avond, iets waar ik enorm tegenop zag. Zoals verwacht was ze boos en teleurgesteld. Toch bracht het gesprek uiteindelijk ook iets anders naar boven: eerlijkheid over wat we allebei misten binnen onze relatie.
In de periode daarna hebben we veel gepraat. Over intimiteit, verlangens, aandacht en hoe makkelijk je elkaar onderweg kunt kwijtraken tussen werk, kinderen en dagelijkse verantwoordelijkheden door.
Uiteindelijk begreep ze dat het voor mij niet alleen om spanning ging, maar ook om iets wat ik binnen onze relatie miste. Hoe vreemd het misschien ook klinkt, die ene avond heeft ons juist gedwongen om eerlijker naar elkaar te kijken. Inmiddels hebben we daar onze eigen balans in gevonden en heb ik van haar de vrijheid gekregen om dit avontuur af en toe opnieuw te beleven.
En eerlijk? Misschien is dat juist waarom ik nóg meer van haar ben gaan houden.